Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Albatros

Powieść, która przyniosła rozgłos Follettowi, po części za sprawą ekranizacji z doskonałą kreacją aktorską Donalda Sutherlanda!

Rok 1944 r. Alianci szykują się do inwazji. Niemcy otrzymują od swoich szpiegów informacje, że lądowanie nastąpi w Calais, i to wkrótce. Jednak wywiad Hitlera nie wie, że większość ich agentów w Wielkiej Brytanii została wyłapana, a napływające „od nich” meldunki są częścią starannie zaplanowanej akcji dezinformacyjnej mistyfikacji, jakiej dotąd nie widział świat. Tylko jeden człowiek przejrzał plan aliantów. Genialny niemiecki szpieg o kryptonimie Igła, cieszący się zaufaniem samego Führera, ma dowód, że doradcy Hitlera się mylą. Jeśli uda mu się dotrzeć z nim do Berlina, może zapobiec klęsce Niemiec. Brytyjskie służby wywiadowcze mobilizują wszystkie siły, by temu zapobiec. Cały kraj przeciwko jednemu człowiekowi. Nierówny pojedynek, który zakończy się na małej wyspie na Morzu Północnym, gdzie siły się wyrównają i Igła będzie miał przeciwko sobie tylko starca, kalekę, dziecko i piękną kobietę. Czy jest on maszynką do zabijania, i co kryje się pod powłoką profesjonalisty zabójcy!

Metryczka Książki:

Kod EAN: 9788381252805, Autorzy: Follett Ken, Wydanie: 2, Rok wydania: 2018, Liczba stron: 416, Oprawa: Twarda, Format: 12.5x20.0cm, Grupa towarowa: Książka, Thriller

Polecamy