Kod producenta: 1112233334445
Gwarancja: 3 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

HARRY POTTER PEŁNA KOLEKCJA [OPRAWA TWARDA]

Harry Potter pełna kolekcja to cykl książek o młodym czarodzieju. Wydanie w twardej oprawie dla dorosłych

I. HARRY POTTER I KAMIEŃ FILOZOFICZNY

Harry Potter I Kamień Filozoficzny, to pierwszy tom z  cyklu "Harry Potter". Wydanie dla dorosłych w twardej oprawie

Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy traktowali go jak piąte koło u wozu. Pochodzenie chłopca owiane jest tajemnicą; jedyną pamiątką Harry`ego z przeszłości jest zagadkowa blizna na czole. Skąd jednak biorą się niesamowite zjawiska, które towarzyszą nieświadomemu niczego Potterowi? Harry nigdy by się nie spodziewał, że można latać na miotle, znać bardzo pożyteczne zaklęcia i nosić pelerynę niewidkę. Nigdy też nie przyszłoby mu do głowy, że to właśnie on stoczy walkę z potężnym i złym Lordem Voldermortem.

Autor: Joanne K. Rowling

Kategoria: Książki Przygodowe

ISBN: 978-83-8008-233-5

Tytuł oryginału: Harry Potter And The Philosopher’s Stone

Data wydania: 2012

Format: 135mm x 205mm

Liczba stron: 320

Oprawa: twarda

II. HARRY POTTER I KOMNATA TAJEMNIC

Harry Potter I Komnata Tajemnic to drugi tom serii Harry Potter. Wydanie w twardej okładce dla dorosłych.

Tym razem Harry będzie musiał się zmierzyć z tajemniczym potworem z komnaty tajemnic na zamku Hogwart. Otworzyć tę komnatę mógł jedynie prawowity dziedzic Slytherina, a wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności podejrzenie pada na Harry`ego. W dodatku jeden z najbliższych przyjaciół bohatera znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Z tego tomu dowiecie się, jaka była przeszłość Hagrida, jakie sekrety skrywa rodzina Malfoya i kto naprawdę wypuścił potwora.

Autor: Joanne K. Rowling

Kategoria: Książki Przygodowe

ISBN: 978-83-8008-235-9

Tytuł oryginału: Harry Potter And The Chamber Of Secrets

Data wydania: 2012

Format: 135mm x 205mm

Liczba stron: 356

Oprawa: twarda

III. HARRY POTTER I WIĘZIEŃ AZKABANU

Harry Potter i Więzień Azkabanu, to trzeci tom bestsellerowego cyklu Harry Potter. Wydanie w twardej okładce dla dorosłych

Z pilnie strzeżonego więzienia ucieka niebezpieczny przestępca. Kim jest? Co go łączy z Harrym? Dlaczego lekcje przepowiadania przyszłości stają się dla bohatera udręką? W trzecim tomie przygód Harry`ego Pottera poznajemy nowego nauczyciela obrony przed czarną magią, oglądamy Hagrida w nowej roli oraz dowiadujemy się więcej o przeszłości profesora Snape`a. Wyprawiamy się również wraz z trzecioklasistami do obfitującego w atrakcje Hogsmeade, jedynej wioski w Anglii zamieszkanej wyłącznie przez czarodziejów.

Autor: Joanne K. Rowling

Kategoria: Książki Przygodowe

ISBN: 978-83-8008-237-3

Tytuł oryginału: Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban

Data wydania:

Format: 135mm x 205mm

Liczba stron: 456

Oprawa: twarda

IV. HARRY POTTER I CZARA OGNIA

Harry Potter I Czara Ognia to czwarty tom z serii Harry Potter. Wydanie w twardej okładce dla dorosłych

W tym roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart rozegra się Turniej Trzech Czarodziejów, na który przybędą uczniowie z Bułgarii i Francjii. Zgodnie z prastarymi regułami w turnieju uczestniczyć ma trzech uczniów - reprezentantów każdej ze szkół, wybranych przez Czarę Ognia. Dziwnym zbiegiem okoliczności wybranych zostaje czterech.

Co z tego wynika dla Harry'ego, jego przyjaciół i całego świata czarodziejów, dowiecie się czytając kolejną książkę z bestsellerowego cyklu

Autor: Joanne K. Rowling

Kategoria: Książki Przygodowe

ISBN: 978-83-8008-239-7

Tytuł oryginału: Harry Potter And The Goblet Of Fire

Data wydania: 2012

Format: 135mm x 205mm

Liczba stron: 764

Oprawa: twarda

V. HARRY POTTER I ZAKON FENIKSA

Harry Potter I Zakon Feniksa to piąty tom z serii Harry Potter. Wydanie w twardej okładce dla dorosłych.

Harry znów spędza nudne, przykre wakacje w domu Dursleyów. Czeka go piąty rok nauki w Hogwarcie i chciałby jak najszybciej spotkać się ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Ronem i Hermioną. Ci jednak wyraźnie go zaniedbują. Gdy Harry ma już dość wszystkiego postanawia jakoś zmienić swoją nieznośną sytuację, a sprawy przyjmują całkiem nieoczekiwany obrót. Wygląda na to, że nowy rok nauki w Hogwarcie będzie bardzo dramatyczny.

Kolejny tom przygód Harry`ego Pottera zaskakuje niespodziewanymi zwrotami akcji, tajemnicza atmosferą i oczywiście magią.

Autor: Joanne K. Rowling

Kategoria: Książki Przygodowe

ISBN: 978-83-8008-241-0

Tytuł oryginału: Harry Potter And The Order Of The Phoenix

Data wydania: 2012

Format: 135mm x 205mm

Liczba stron: 960

Oprawa: twarda

VI. HARRY POTTER I KSIĄŻĘ PÓŁKRWI

Harry Potter i Książę Półkrwi, to szósty tom bestsellerowego cyklu Harry Potter. Wydanie w twardej okładce dla dorosłych

Po nieudanej próbie przechwycenia przepowiedni Lord Voldemort jest gotów uczynić wszystko, by zawładnąć światem czarodziejów. Organizuje tajemny zamach na swego przeciwnika, a narzędziem w jego ręku staje się jeden z uczniów. Czy jego plan się powiedzie?

Tom szósty przygód Harry’ego Pottera przynosi cenne informacje o matce Voldemorta, jego dzieciństwie oraz początkach kariery młodego Toma Riddle’a, które rzucą nowe światło na sylwetkę głównego antagonisty Pottera.

Na czym polega sekret nadprzyrodzonej mocy Czarnego Pana? Kto będzie nowym nauczycielem obrony przed czarną magią? Jaki jest cel tajemniczych i niebezpiecznych wypraw Dumbledore’a? Kto będzie wybranką serca Harry’ego? I wreszcie, kto jest tytułowym Księciem Półkrwi i jaką misję ma on do spełnienia?

Autor: Joanne K. Rowling

Kategoria: Książki Przygodowe

ISBN: 978-83-8008-243-4

Tytuł oryginału: Harry Potter And The Half-Blood Prince

Data wydania: 2012

Format: 135mm x 205mm

Liczba stron: 704

Oprawa: twarda

VII. HARRY POTTER I INSYGNIA ŚMIERCI

Harry Potter i Insygnia Śmierci to siódmy tom cyklu Harry Potter. Wydanie w twardej okładce dla dorosłych

Po śmierci Dumbledore'a Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz potężniejszym siłom śmierciożerców. Harry wraz z przyjaciółmi opuszcza Hogwart, by odnaleźć sposób na pokonanie Voldemorta. Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy zakończy się sukcesem i czy wszyscy dotrwają do jej końca.

Dlaczego Dumbledore nie pozostawił Harry`emu czytelnych wskazówek? Czy przeszłość nieżyjącego dyrektora kryje jakieś niezwykłe tajemnice? Jaką rolę odegra Snape przy boku Voldemorta? Czy Harry`emu uda się dotrzeć do najważniejszych miejsc i faktów dotyczących jego rodziny?

Siódmy tom przygód Harry'ego Pottera jest już ostatnią częścią cyklu i - jak spodziewają się czytelnicy - przynosi odpowiedzi na wszystkie istotne dla potteromaniaków pytania.

Autor: Joanne K. Rowling

Kategoria: Książki Przygodowe

ISBN: 978-83-8008-245-8

Tytuł oryginału: Harry Potter And The Deathly Hallows

Data wydania: 2012

Format: 135mm x 205mm

Liczba stron: 782

Oprawa: twarda

Kupując całą serię oszczędzasz 20 zł. Wszystkie książki wysyłamy w ciągu 24h